POWOŁANIA ZAWODNIKÓW NA LETNIE ZGRUPOWANIE KONDYCYJNO - SZKOLENIOWE Władysławowo 2013

Dodano 2013-06-08  

 
W dniu 08.06.2013 odbyło sie zebranie dla poszczególnych klubów zamykające powołania zawodników na letnie zgrupowanie kondycyjno-szkoleniowe we Włdysławowie 2013.
Z naszej sekcji judo powołanych na zgrupowanie do Cetniewa zostało 23 zawodników, odrzuconych zostało 5 zawodników z powodu niedopelnienia formalności.

Czas pobytu większości naszych zawodników na letnim obozie sportowym to 2 tygodnie w okresie od  28 lipieca 2013 - 10 sierpienia 2013
Dwóch naszych zawodników Grzesiu Frankiewicz i Marcel Łaźniowski na obozie przebywać będą dłużej gdyż 4-5 tygodni przygotowując się z zawodnikami Kadry Wojewódzkiej do do startów w sezonie 2013/2014

Wyjazd w dn. 28.07.2013 (niedziela) godz 7.00 z parkingu przy Wzgórzu Andersa ( z tyłu wrocławskiego Aqaparku) we Wrocławiu
Planowany powrót z obozu do Wrocławia w dn. 10.08.2013 godz. 16.30, miejsce b/z

Powołani zawodnicy muszą jakoś dojechać na miejsce zbiórki do Wrocławia na godz. 6.30 aby bez pośmiechu zapakować swoje bagaże oraz zająć miejsca w autokarze. Możemy jak w ubiegłym roku wynajać autobus ze Skarbimierza do Wrocławia i z Wrocławia do Skarbimierza.
Ubiegłoroczny koszt wynajęcia przewoźnika to 40zł od zawodnika. 
Prosi się rodziców o zastanowienie i deklarację dowozu i odbioru dziecka po obozie.
Informację o swojej decyzji proszę przekazać trenerowi do piątku 21.06.2013.


RODZICÓW POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW NA OBÓZ SPORTOWY, PROSI SIĘ O UREGULOWYWANIE WSZELKICH NALEŻNOŚCI W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 26.07.2013




LISTA POWOŁAŃ ZDEKLAROWANYCH i ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW NA LETNI OBÓZ SPORTOWY JUDO
Władysłwowo / Cetniewo 2013

LP IMIĘ NAZWISKO ROCZNIK CZAS ZGRUPOWANIA
1. Adrian Wacławski 2006 2 tyg.
2. Bogdan Dołhań 2005 2 tyg.
3. Malwina Linkowska 2005 2 tyg.
4. Kacper Zielonka 2004 2 tyg.
5. Bartłomiej Wis 2004 2 tyg.
6. Mikołaj Mączka 2004 2 tyg.
7. Kinga Garbalska 2004 2 tyg.
8. Weronika Janowska 2004 2 tyg.
9. Karolina Linkowska 2003 2 tyg.
10. Paulina Zarychta 2002 2 tyg.
11. Cyprian Stodoła 2002 2 tyg.
12. Martyna Sewiło 2002 2 tyg.
13. Szymon Moroz 2002 2 tyg.
14. Kamila Gubernat 2002 2 tyg.
15. Aleksander Janicki 2002 2 tyg.
16. Amadeusz Migoń 2002 2 tyg.
17. Kordian Sambórski 2001 2 tyg.
18. Hubert Stodoła 2000 2 tyg.
19. Krzysztof Klimentowski 2000 2 tyg.
20. Grzegorz Frankiewicz 2000 4-5 tyg.
21. Michał Chmielewski 2000 2 tyg.
22. Radosław Moroz 2000 2 tyg.
23. Marcel Łaźniowski 1999 4-5 tyg.


 « powrót
 


Kontakt
 AKADEMIA SZTUK WALKI
Uczniowski Klub Sportowy 
            "SAKURA"
      sekcja Judo i Sumo



 __________________
 
                 TRENINGI

          Hala Sportowa

  GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ
    ASW  UKS  "SAKURA"
      sekcja Judo i Sumo

49 - 318 Skarbimierz Osiedle
        ul. Akacjowa 28

         

e-mail: sakura@judo-jiujitsu.com
___________________

KONTO BANKOWE:

___________________

KADRA TRENERSKA :

Piotr Witus 
I trener - instruktor
tel: (+ 48)  601 699 929
e-mail: yedosport@gmail.com
___________________ 
 
 
 
 
 
Start  |  Treningi  |  O Judo  |  O nas  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kalendarz  |  Dokumenty  |  Kontakt © Sakura 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Kiba Studio